| Alee_9909 a întrebat:

Acum 2 ani am fost in tabara undeva si acolo am fost cu mai multi amici, pe unii dintre ei nu ii cunosteam.Anul trecut unul dintre ei m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, si, eu atunci l-am refuzat, baiatu' chiar vroia.Acum s-a intors roata si il plac eu, dar nu stiu ce simte el. Ce sfaturi aveti?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Daca te-a placut inseamna ca o sa te inteleaga. Spune-i si tu ce simti si vezi ce zice... dar nu-i spune asa direct. Spune-i ca te-ai gandit la el si ai realizat ca simti ceva pentru el.

6 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Daca e fraier va accepta. Daca are si el putin orgoliu si o gandire mai realista te va refuza categoric.

| Saburo a răspuns:

Pai ce e drept a trecut ceva timp de atunci raised eyebrows si nu cred ca s-ar putea ca respectivul sa mai aiba aceleasi sentimente pentru tine. Unde mai pui ca l-ai si refuzat call meu si s-ar putea sa-ti faca si el la fel acum. Poate la momentul actual deja este cu cineva asa ca mai bine iei legatura cu el si il intrebi.

| Saburo a răspuns:

Din moment ce spui ca nu a mai avut pe nimeni poate ca mai ai ceva sperante thinking s-ar putea sa mai tina la tine si sa nu te fi uitat asa usor. Prin urmare nu-ti ramane decat sa-l intrebi si sa te convingi daca mai are rost sa incerci sau sa renuntiwinking

| Marrriaaa a răspuns:

Daca e genu razbunator s.ar putea sa vrea sa se rabune, adica s anul stea nici el cu tine, sa te refuze, cum ai facut si tu, da rnu cred.
Sunt aproape sigur ca o sa vrea sa stea cu tine, daca si. a mai facut prietene de.atunci poate te. a uitat:d. Daca numai simte ceva pentru tine, asta sigur:*
Spare ca ti.am fost de ajutor.

| BigSexy a răspuns:

Hmm... vorbeste cu el ( simpluwinking ) posibil ca inca sa te mai placa si sa vrea... depinde de el

| Alee_9909 explică:

Aaa nu am specificat.am aflat ca nu a avut pe nimeni de atunci si pana in prezent