| munteanella a întrebat:

Hey Tpu..Anul trecut m-a placut un baiat...Atunci,nu l-am bagat in seama, l-am respins..Acum a trecut un an si are prietena.S-a intors roatasad. Acum il plac eu..nu stiu ce sa faccrying.Imi da-ti un sfat, va rog?sadVreau un sfat...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata pentru viitor. iar pe acesta, lasa-l in pace.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roata s-a intors prea tarziu. Ghinion, nu mai ai ce face acum. Poate pe viitor, atunci cand va fi liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are prietena nu cred ca poti face mare lucru! Vorbeste cu el si fii sincera, spune-i ca il placi! Si apoi e alegerea luiwinking!

| blueheart a răspuns:

Hei! Daca nu te mai place si are prietena incearca sa uiti ce a fost intre voi. Nu are rost sa lupti decat si el mai simte la fel ca si tine. happy