| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 ani de zile am cunoscut un tip cu care mi se parea ca nu am absolut nimic in comun. Chiar imi spuneam "nu as putea fi niciodata cu o persoana ca el". Problema era ca el era satanist si poate si asta m-a determinat sa gandesc asa. A mai trecut o perioada in care s-a intamplat sa ne nimerim de 2-3 ori si la teatru, sa stam chiar unul langa altul si s-a dovedit a fi cum niciodata nu-mi inchipuisem: sensibil, inteligent, genul de baiat cu care poti discuta aproape orice. A mai trecut inca un timp si ajunsesem chiar buni prieteni, ne trimiteam mesaje ne dadeam bipuri, am vorbit si putintel la telefon, ii mai spuneam si problemele mele iar odata cu inceperea scolii in momentele in care nu ma simteam prea bine chiar venea sa-mi intrebe prietenele daca sunt asa din cauza lui, daca m-a suparat cu ceva. incepuse chiar sa ma imbratiseze pe hol, iar de ziua lui m-a oprit sa-mi dea bombonica ca sa primeasca un pupic >:". Eu eram a11a, el a12a. Peste putin timp si-a facut insa prietena si normal ca totul a incetat, problema era ca se mai ivea cate un moment in care fiind cu prietena lui prin curtea scolii si treceam pe langa el, dupa ce trecea de mine intindea mana in spate si ma mangaia pe spate fara sa vada ea, sau chiar ma mai imbratisa uneori, venea sa vorbesca cu mine, normal ca nu in prezenta ei, iar cand l am vazut prima daca sarutandu-se cu ea era pur si simplu socat. Acum nu mai tinem legatura, cam de 4-5 luni, doar ca inca ma gandesc daca a tinut vreodata la mine, sau a fost doar un joc de-al lui, sau ce se intampla cu el de avea un astfel de comportament. Si nu mi-as mai pune asemenea intrebari daca nu as fi tinut la el. Chiar am tinut mult si m-a durut ca nu am mai tinut legatura. Va pup si va multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Te'a considerat doar o amica. Aveti o varsta amandoi si timiditatea e scoasa din schema. Nu e nimic complicat. Erai doar amica lui. Daca iti placea si tie mult de el, ii spuneai ce aveai de spus.
Totusi...pacat.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asa, dar care e intrebarea?big grinhee hee

Anyway, eu cred ca pentru el ai fost doar un flirt inocent, de ocazie!

Caci daca dorea mai mult de la tine nu se sfia sa o faca!

Mergi inainte!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Poate tinea si la tine si la ea

si cu timpul a inceput sa tina la ea mai mult

| stresu a răspuns:

Intr-a 12-a stiam mai multi care erau "satanisti", sau ma rog declarati asa de altii pe motiv ca ascutau metal, beau in cimitire si nu credeau in Dumnezeu. Asa ca raman sceptica la categorisirea ta pentru ca de obicei satanistii nu isi scriu orientarea pe tricou si nu o fac publica.
Si daca tu tot refuzai sa ai de a face cu el, omul, care zici tu ca e inteligent, s-a lasat pagubas pentru ca a vazut ca nu e interes. A gasit o fata cu mai putine prejudecati, se simte bine cu ea, sfarsit.
Acum asta e, mai si pierzi din cauza coditului intens. Data viitoare actioneaza!

| 9 PM a răspuns:

Sorry blushing vroiam sa stiu si parerea voastra ca eu sunt confuza. So. credeti ca a tinut vreodata la mine? ma gandesc ca s-o fi plictisit avand in vedere ca eu am cam facut pe inabordabila.

| vailet a răspuns:

Eu cred ca te-a considerat prietena lui si inca una foarte buna, dar probabil ca el s-a gandit ca nu e nimic posibil intre voi si a mers mai departe.
Mergi si uh!