| Btf a întrebat:

sad acum 2 ani mama mi-a facut cunostintza cu baiatul unei foste colege de servici. un tip de nota 20 si p deasupra si foarte dragut; x.am fost impreuna cam 2 luni, pana cand am inceput sa nu ne mai vedem, sa ne certam aproape din orice si chestii de genul asta.de o luna am inceput sa vorbim foarte des si imi place iar de el.nu stiu daca ar fi bine sa-i zic sau nu. ce parere aveti? sa-i spun sau nu? si daca da.cum?cryingstraight face

Răspuns Câştigător
| Andra_9758 a răspuns:

Spune`i :X ce mai astepti(mai ales daca si el este singur). Spune`i ca iti pare rau pentru ce s-a intamplat intre voi si ca ai vrea sa o luati de la capat :X (cred ca si el ar vrea acelasi lucru si daca nu ar vrea nu cred ca ar mai vorbi cu tine). Bafta :*

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Pur si simplu spune-i ca-l vrei inapoi, ca iti este dor de el.Cred ca si el simte la fel pentru tine, daca n-ar simti nu cred ca ar mai continua sa vb cu tine.Bafta!

| Yoana a răspuns:

Pai daca el mai vrea sa fie cu tine iti va spune... daca uh crezi ca nu mai tine la tine... incearca si spune-i ca il palci si vrie sa fii cu el. din nou. bafta

| angelinthedark a răspuns:

Ce atata tam tam? Ciorba reincalzita nu are acelasi gust, e expirat, ma intelegei? Daca nu a mers odata nu mai merge nici acum, stai in banca ta ca stai bine.

| ralucagld a răspuns:

Daca tu consideri ca este o persoana de incredere iti poti deschide sufletul in fata lui. nu stii pana nu incerci happy

| oana_7925 a răspuns:

Parerea mea... nu, poate el vrea doar sa fiti prieteni.
daca vrea sa va impacati iti zice el:-J