| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile eu si prietenul meu ne-am jucat putin. Penisul lui mi-a atins puta mea. nu stiu daca a atins vaginul. In orice caz eu sunt virgina si nu a existat penetrare. El nu a ejaculat nici inainte nici dupa asta... S-a masturbat cu o zi inainte. Eu am o boala la ovare si iau tratament cu duphaston. Ciclul meu tine 2 saptamani iar durata e de 26-28 zile. Vineri a fost ultima zi de ciclu iar duminica am facut. El spune ca a mai pus mana pe penis si ca era uscat si nu a simtit acel lichid pre-ejaculator. Imi fac griji din cauza unei sarcini pe care nu o vreau. As vrea sa imi spuneti parerea voastra sau poate chiar aveti experienta in domeniu si imi puteti spune ceva. poate ma linistiti. O vara de-a mea a spus ca ea a facut sex neprotejat de foarte multe ori iar atunci cand trebuia sa ejaculeze o scoatea si ejacula in afara. Sper din tot sufletul sa nu patesc nimic.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu patesti nimic, nu esti insarcinata.

15 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Stai linistita, nu ai cum sa fii insarcinatabatting eyelashes Daca nu a existat penetrare:happy

Multa sanatate si daca aveti de gand sa incepeti treaba nu uitati de prezervativ!

| escroaca a răspuns:

Nu cred .

| lextim a răspuns:

''Penisul lui mi-a atins puta mea'' rolling on the floor nu sti cat am ras la astarolling on the floor))
daca chiar esti nelinistita fa-ti un test de sarcina ozone ca sa te convingi. il poti folosi la minim 21 de zile de la contactul sexual.

| Crs a răspuns:

Dar tu cati ani ai? Normal ca nu ai cum daca nu a existat penetrare! Lasa-te de jocuri din astea si apuca-te de alte chestii pana te informezi si tu un pic cum sta treaba cu sexu`.happy

| AlndChocolate a răspuns:

Stai linistita, nu ai patit nimic! Ai grija pe viitor! Succes;*

| danielacs a răspuns:

Mai fata daca nu ti-a atins nimic, esti si virgina! Chiar nu inteleg ce naiba vrei? Ce is cu intrebarile asta? Si pun pariu ca ai 11-12 sau 13 ani ...asa ca mai bine ma abtin

| LOVEsick a răspuns:

Nu ai cum sa ramai, stai linistita :*.

| Axel_9404 a răspuns:

Nu's fata si mnohappy nu ma pot pune cu o fata in porb diansteahappy dar un lucru itii zictongue sigur nu estitonguehappy nu a existat penetrarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impuscati-va mai cu putzele voastre cu tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatul verisorei tale este foarte boon. din punctul meu de vedere.si eu fac acelasi lucru! stai linistyta ca nu ai ramas insarcinata.nu poti ramane insarcinata dupa terminarea menstruatyei timp de 10 zile! team pwpat LALA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 16 ani nu 11...si la inceput nu aveam nicio treaba. dar cand am azut din greseala pe net ce se spune. m-a luat groaza. va multumesc pentru raspuns sa stiti ca m-ati ajutat mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe net am vazut ca de la lichidul seminal se poate ramane insarcinata. de asta ma tem. Nu stiu sigur daca a fost acel lichid sau nu. in orice caz el mi-a atins maxim labile interioare. Nu a fost penetrare dar tot ma tem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credeti ca pot sta linistita? chiar daca a fost acel lichid.desi nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai chiar nu styam ca tu ai puta...doar esti fata...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flo. Ce sa zic sper sa fie adevarat ce zic cei lalti colegi care au postat aici eu nu pot sa iti zic nimic pentru ca nu prea stiu multe despre lichidul pre ejacular dar iti multumesc ca ai deschis acest topic tie si celor care au raspuns aici pentru ca m-ati linistit si pe mine cu raspunsurile acestea.
ps.Ma aflu si eu in aceiasi situatie m-a pus dracu sa ma joc cu putuca lui prietenamea care la fel este virgina si am vrut sai arat tainele iubiri dar nu i-am penetrat vaginul si nu am ejaculat dar ma framanta lichidul ala care apare cand nu te astepti si nu se nici simnte. Cei care rad de ce am postat noi aici rad pentru ca nu au avut de aface cu fete virgine timide si cuminti care tremura toate cand le atingi pasarica si le apuca transpirati reci, iar jocurile acestea cu putauca le ajuta sa se invete cu ea si sa se indragosteasca de ea si pe bune se indragostesc si isi pierd frica de penis si dupa aia iti stau tot cu mana pe el.
Succes tuturor in dragoste fantezi si jocurile cu putuca fetelor