| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am tot citit pe internet despfe sarcini care au loc fara penetrare. Acum o saptamana, eu si iubitul meu am facut petting. Nu a ejaculat nici inainte si nici dupa. Se masturbase cu 2 zile inainte si fusese si la baie de foarte multe ori. Mi-e frica ca ar putea exista un risc de sarcina, pentru ca si-a apropiat penisul care avea lichid preejaculator pe el de vaginul meu. Nu a existat penetrare. Mentionez ca imediat dupa am fost si eu la toaleta. Dupa aplicatia pe care o folosesc pentru a calcula perioada ovulatiei, ovulatia a avut loc pe 4 august si ce s-a intamplat a fost pe 31 iulie. Exista risc de sarcina?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există niciun risc. Si data viitoare folositi prezervativ chiar si la petting ca sa stai tu linistita, ce varsta ai?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu, nu există!

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Nu există!