| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile m-am despartit de iubitul meu dar intr-un mod foarte urat.Am facut un grup cu fostul, o prietena si prietenul lui care ne-a stricat relatia si care ii avea contul lui.A inceput sa ma faca curva si zdreanta fara sa nu ii fac nimic, apoi eu am pus 3 baieti sa se ia de el pentru ca nu se face asa ceva, ce m-a deranjat este ca a zis lucrurile intime ce le faceam cu el care trebuiau sa ramana intre noi, faptul ca m-a facut zdreanta si curva nu ma afecteaza dar cand a zis ca am facut sex cu el la toti de pe grup am inceput sa o iau razna.Cum as putea sa nu ma mai gandesc la asta si sa trec peste chiar am nevoie, eu nu am gresit cu nimic in asta si nici nu am facut sex cu altcineva ca sa zica asta.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu are dovada ca tu ai facut sex cu el, deși si daca ai facut si daca nu e strict problema ta.Vei trece peste astea cand te vei mai maturizat și realiza ca sunt niste fleacuri si copilărie.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îți trece cu timpul. cui e cazu îi spui cum stă situația. Sau o răzbunare super șmecheră ca să mai potolești papițoii ăștia, îi inventezi tot felul de povești despre cât de groaznic e la pat sau obiceiuri dubioase, să i se ducă chefu de zis intimități

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe viitor, pe cat este posibil incearca sa-l ignori. Este cel mai eficient si in acelasi timp pentru orgoliul lui foarte ''dureros'' mod prin care sa-ti exprimi tacit dispretul fata de un dobitoc imbecil. Succes!

| cristimihailov a răspuns:

Mai simplu ar fi sa ii blochezi...

| Marius22222222222 a răspuns:

Gura lumii si va tu nu le poti astupa. E El mai curva ca a facut Asa ceva si nu are demnitate

| Marius22222222222 a răspuns:

Vantu*

| Eugen80 a răspuns:

Sunteti amandoi imaturi si nu trebuia sa faceti niciunul ce ati facut.
Iesi din grup, nu mai vorbi cu niciunul dintre ei si fa-ti alti prieteni. Tu ai facut acel grup si restul ca sa te razbuni pe el si a reactionat cum a putut mai urat. Mai ales ca ai pus si pe altii sa-l ameninte si sa-l bata. Amandoi va meritati prostiile pe care le-ati facut.