| ana_1856 a întrebat:

Acum 3 luni si ceva am avut contact sexual neprotejat finalizat, de atunci mi-a venit ciclu regulat, dar luna asta mi-a intaziat 2 saptamana.sunt insarcinata? rasp urgent va rog

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Daca ai fi fost insarcinata nu ti-ar fi venit regulat

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ciclul nu vine niciodata regulat.
Nu te speria ca nu esti insarcinata, daca luna trecuta ti-a venit de ce`ti mai faci atatea griji?
Stai linistita oh go on

pa`pa kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight faceGlumesti, nu? Nu te supara da esti inconstienta?hee hee 3 luni? laughing daca o tii tot asasmug venim la botez! :X