| gabitza_5735 a întrebat:

este o poveste mai lunga, dar o sa incerc sa ma fac inteleasa...acum 2 luni am avut contact sexual neprotejat, luna trecuta mi-a venit o sangerere doar 1 zi, apoi la o saptamana mi-a venit menstruati.iar luna aceasta mi-a intarziat 4 zile ciclul! oare sunt insarcinata? rog rasp urgentcrying(

8 răspunsuri:
| crissyyo a răspuns:

Cel mai sigur fugi la o farmacie si fa-ti un test de sarcina! Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa fi insarcinata daca ti-a venit mnstruatia si te-a tinut atita timp cat te tine pe tine, ai folosit cumva anticonceptionale?

| stelyii a răspuns:

Dupa parerea mea, nu esti insarcinata, daca ti a venit menstruatia! Insa sunt cazuri in care femeia ramane insarcinata si are menstruatie in prima luna. Insa du-te si fa un test de sarcina.Pai altfel nu ai cum sa stii sigur. Noi nu facem previziuni aici tonguehappyhappy dar iti dam niste sfaturi, si data viitoare sa ai grija sa te protejezi ca sa nu mai stai iar cu grija sunt...nu sunt! Te pup! Numai bine!

| hitman112 a răspuns:

Nu asculta ce iti spun astia, te mint! O sa fi mamica. Nu da bani pe teste de sarcina, du-te si cumpara scutecelaughing)

| hitman112 a răspuns:

De ce te joci cu p*** daca nu sti cum se face?

| zZAlexandruZz a răspuns:

Ai auzit de fibrom uterin? exact asa se manifesta.

Răspuns utilizator avertizat
| gabitza_5735 explică:

Si daca as fi, in ce luna as fi? IMI ESTE FOARTE FRICA