| BullTerriers a întrebat:

Acum 3 saptamani, am avut primul act sexual, eram virgina, inca am dureri in zona aceea. Este normal?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La 3 saptamani de la dezvirginare nu este posibil sa mai ai dureri. Consulta un ginecolog si vezi care sunt cauzele acestor dureri.

| Sofer a răspuns:

Dacă sunt dureri micuțe suportabile ar cam trebuii sa îți treacă în câteva zile. Iar dacă nu ar fi cazul sa mergi la medicul ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! În mod obișnuit nu se întâmplă acest lucru daca dezvirginare a avut loc cu cineva care a fost atent cu tine atunci când himenul tău s-a rupt. Până ce părțile afectate ale himenului se vor vindeca vei mai avea durere si sangerari. Dacă lucrurile nu se îndreaptă în această direcție nu te îngrijora. Pentru mai mult siguranță mergi cât mai curând la medicul ginecolog. Multa sanatate!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Îți dai seama ca nu avem de unde ghici noi și nici nu putem citi în stele... ar trebui sa te prezinți la un ginecolog cel mai bine.

| VI3 a răspuns:

Salut!
Ai făcut-o cu un bărbat de culoare?winking
Poate era bine dotat prietenul tău, dar nu pot să spun clar dacă asta este cauza.
Baftă!

| Cocosul190 a răspuns:

Este normal, după o perioadă va trece.