| mykydutza00001 a întrebat:

Acum 4 ani am cunoscut un baiat de care m-am indragostit la prima vedere.Desi nu am stat decat cateva saptamani impreuna am ajuns sa tin enorm la el din nu stiu ce motive ne-am despartit.Am stat cu mai multi baieti dar gandul imi era tot la el.M-am mutat din orasul in care locuiam si m-am mutat intr-un oras mai mare, dar surpriza:o aici l-am intalnit pe el, stateam la 2 blocuri si culmea lucram in acelasi loc...6 luni de atunci.6 luni de cand suntem impreuna prin care am trecut si prin bune si prin rele.De 1 saptamana locuim impreunahappynu spun k nu imi place doar k ne certam din orice, nu suport cand pleaca de acasa si cand il sun imi da ocupatsadsimt ca minte...eu il astept ca fraiera si el cine stie pe unde umblasad

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Orice barbat mai minte cate odata dar asta nu inseamna ca si stiu sa minta, vorbeste cu el, o explicatie trebuie sa aiba, poate si tu esti din fire mai geloasa si iti zboara mintea la cine stie ce si asta se numeste lipsa de incredere in partener

| neutrino a răspuns:

Tot ce spui pare adevarat, inclusiv faptul ca dai dovada de ceva prostie.