| ZCR a întrebat:

Buna!
Acum doi ani de zile am avut o relatie de 6 luni. Dupa am fost nevoita sa plec in strainatate. inevitabil dupa cel putin o luna au aparut certurile si despartirea... Apoi am inceput sa vorbesc cu un prieten de al lui si am ajuns sa fim impreuna. tin sa mentionez ca ne.am indragostit nebuneste unul de celalalt si dupa 3 luni m.am mutat la el... unde am stat un an jumatate... pana acum cand am ajuns iarasi in strainatate. si istoria se repeta. ne certam in fiecare zi. ne despartim in fiecare zi dar nici nu putem sta unul fara celalalt... problema e la mine... ca am inceput sa ma gandesc la fostul meu... sa ma uit la pozele lui... sfaturi ceva?...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai vreo 3 ani singura si cautati unu in strainatate ca sa te stabilesti, uita Romania si ocupate de viata ta. Sau Romania sa ramana pentru vizita la parinti

| Emilian65 a răspuns:

Hotaraste-te cu cine vrei sa fii? Cu primul sau cu al doilea.

| OldSoul a răspuns:

Cauta-l pe al 3-lea, se vede ca acestia nu te atrag suficent, daca tu vrei sa amai inevitabilul e alegerea ta, dar mai bine ar fi sa nu irosesti timpul si sentimentele cu ei.