| anonim_4396 a întrebat:

Acum 5 luni m-am despartit de fostul iubit. El a pus punct relatiei noastre de 8 luni, pentru alta. S. a despartit si de aia peste 2 saptamani, apoi s. a combinat cu alta, care a stat cu vreo 2 luni.Acum s.au desp si imi zice ca ma iubeste si se gandeste la viitorul " nostru " zice ca nu ii mai pasa trecutul. Oare glumeste?sad. Oare chiar s. a desp de aia, sau glumeste? Nu mi. a confirmat nimeni altcineva. Va roog ajutati.macrying!

Răspuns Câştigător
| CristiIs a răspuns:

Sincer, poate numai are cu cine sã stea.
Poate ultima l-a lãsat ea, si te vrea iarã pe tine sa ii facã ciudã
Poate se plictiseste.
Daca te-ai impãca iarãsi cu el, i-ai demonstra ca esti o persoana credulã si poate face tot ce vrea cu tine.
Spune-i, ca ai si tu pe altu'.

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu stiu ce sa zic,odata ce el a pus punct relatiei voastre pentru alta,apoi s-a combinat cu alta, apoi vrea iar cu tine, mi se pare cam ciudat.Adica daca te iubea asa mult nu renunta la tine pentru altele si ramanea cu tine.Nu crede ce spune,nu te iubeste,daca te iubea nu te lasa nicio clipa.Ce sa zic,dintr-o data l-a luat iubirea pentru tine si dorinta de a fi cu tine,eu in locul tau nu l-as baga in seama nicio secunda,ci mi-ai face alt prieten si pe el l-as lasa in trecut.
Imi pare rau ca trebuie sa spun asta,dar asta e adevarul,acum ca poate a ramas singur si nu are pe nimeni,te vrea pe tine,odata ce ti-a facut faza aceea,se poate iar sa te lase pentru alta,ca poate e genul care se plictiseste repede de o fata, apoi vrea ceva nou si tot asa, e cam imatur.

| ignore a răspuns:

Eu cred ca numai are cu cine sa stea si de aia vine iar la tine
DACA mar PUTIN DE TOT TE IUBEA se intorcea la tine dupa ce se despartea de prima. dar dupa ce ca tot el a pus capat relatiei si ati stat si despartiti 5 luni,
el zice asa ca "nu-i mai pasa trecutu ca te iubeste etcc. si o zica TOT ce vrei tuh sa auzi NUMAI ca sa te impaci cu el.
si nu face greseala asta iar. SAu vrei iar sa suferi cum cred ca ai suferit cand s-a despartit de tine adica f multsad nu merita sa isi bata JOK DE TINE INCA O DATA.
sfatul meu e sa nu te impaci cu el pentru ca nu a facut nimic sa merite astawinking.fi tare iesi cu pr tale incepe si sc (cauatti un baiat dragut cu care sa iti dai o noua sansa
ps: o sa apara exact cand te astepti mai putin
pana atunci du-te cumparti pentru sc fate frumoasa razi si bucurate de viata.

| Barbiiie95 a răspuns:

Daca te iubea cu adevarat nu se despartea de tine pentru alta fata,uita-l nu te merita mai sunt baieti, invata sa treci peste, arata-i ca poti trai si fara el si iubirea lui.Iti urez mult succes.

| maradi3 a răspuns:

Odata ce zici ca v-ati despartit,ce naiba va face sa va ganditi inca la el? Te desparti,stergi cu buretele tot,eventual pastrezi in minte doar momentele frumoase care-ti vor folosi in viitor pe post de experienta! Atat! Inca mai crezi in vrajeala aluia,dupa ce s-a despartit de prima de ce n-a venit la tine sa zica ca doar tu contezi pentru el...a mai mers la alta,poate poate! Nu i-a mers si ce si-a zis"Ia sa merg la fraiera ca tot n-are pe nimeni si m-a asteptat!"Dar na,ca sa ai cu cine fi la revelion,desi nu cred c-o sa tina atata,accepta-l! Adica, fii fraiera, ca sa zic asa! Iti va placea de acum inainte sa fii comparata cu celelalte nu?

| Ivallll a răspuns:

Nu stie nici el ce vrea... sfatu meu e sa nu-l mai bagi in seama ca asta e un aventurier.NU te merita cauta-ti altu care sa te iubeasca sincer nu doar cand are el chef pentru ca daca te-a parasit odata o va face si a doua oara si numai tu ai de suferit ca pe el il doare undeva, asa ca traieste-ti viata nu merita sa plangi dupa fiecare idiot! O sa-i vina si lui mintea odata si o sa vada ce-a pierdut.

| kurinkita a răspuns:

Nu a mai gasit pe altcineva cu care sa faca sex, asa ca se intoarce la vechile cunostinte.

| bebe23 a răspuns:

Lasa-l,uita-l,te minte.

| sttefan a răspuns:

Dupa toate prostiile care le-a facut e clar ca nu te merita nul ierta deoarece el va repeta ce a mai facut mai devreme