| TraficanthaDePufuletsi a întrebat:

Heii TPU! Am avut acum o luna un iubit cu care am fost 2 luni. A fost primul meu iubit. Cat am fost cu el mai mult mi-am batut joc pana mi-am dat seama ca sunt indragostita d el straight face Eii bine de cand i-am aratat ca sunt indragostita se purta ff urat cu mine raised eyebrows. M-am despartit de el pentru ca nu se mai putea. Dupa am aflat ca era de o zi cu alta si m-am combina si eu cu altcineva am stat o saptamata cu acea persoana si dupa m-am desp ca sa ma impac cu el. degeaba el se purta aiurea straight face Si ne-am desp iar. M-am impakat iar cu celalalt tip si am stat 2 saptamani. Dupa iar m-a luat celalalt cu vrajeli si m-am impakat cu el oh go on Acum se purta si mai aiurea straight face. nu stiu ce vroia de la viata mea straight face Vroia sa ma distruga? Voi ce parere aveti straight face FUNDA

Răspuns Câştigător
| Giulia_7179 a răspuns:

Mai bine nu mai fii cu el nu te- apreciat. Probabil s-a razbunat pe tine pentru ca tu te-ai purtat urat cu el si atunci el a vrut sa-ti intoarca faza. Mai bine gasesti alt baiat si sa nu iti mai bati joc de el si asteapta un timp pana incepi sa- cunosti poate o sa iasa bine.

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Vroia sa te distruga? Ai lasa-ma, nu vorbi... scarba de el...

| MinnieHaha a răspuns:

Fratele meo...
Cum sa nu se poarte aiurea daca vede ca uh esti una care umbla cabd cu el, cand cu celalalt!
Trebuie sa te hotarasti mai intai uh! Sa te gandesti ce vrei de la viata si apoi sa il critici pe el!
Succes!:*