| LoveParis a întrebat:

Acum ca vine 8martie as vrea sa i fac un cadou fetei pe care o plac, acest cadou as vrea sa fie ca si o scuza dupa intamplari nefericite din viata amandurora.Eu m-am gandit sa i cumpar 5 trandafiri si sa i dau, dar daca i dau la scoala va fi nasol fiindca colegii mei si ai ei ar fi invidiosi si ma privesc cu ochi rai, deci cum as putea face sa i dau trandafirii? PS:nu as vrea sa i dau la scoala! Dar daca refuza sa iasa cu mine? Va rog ajutati-ma cu sfaturi! Multumesc

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii dai la scoala de fata cu toata lumea chiar daca te simti nasol in acel moment, dar crede-ma, va avea un efect mai mare asupra ei decat daca ii dai in privat. Ii va spori convingerea ca o placi daca ai avut curajul sa arati asta in fata tuturor.

| Ligia12345 a răspuns:

Si eu am primit 5 trandafiri superbi de 1 martie am fost ft bucuroasa pe moment dar dupa o zi am fost dezamagita pentru ca au inceput sa se ofileasca... si sincer nu-mi place ca a dat atatia bani pe ei doar pe ai tine eu 2 zile. mai bine i-ai ceva pe care sa il pastreze. nu ai specificat ce varsta are. de ex ii poti lua ceva de plus foarte frumos dar sa nu lipsesca un trandafir. si ii poti da atunci cand se duce acasa o astepti pe undeva in drumu ei. o va surpinde enorm. succes

| bizzus a răspuns:

Plus?:o...mai bine ii dai un simplu te iubesc...