| needstrenght a întrebat:

Acum câteva săptămâni m-am îndrăgostit de o fata. Inca o plac foarte mult dar problema este ca sentimentul nu este reciproc; țin foarte mult de ea, dar ei ii place de cel mai bun prieten al meu. I-am ajutat sa fie împreuna... m-am gândit ca mai bine cu el decât cu altul... Am procedat corect? Cum pot sa fac sa nu mai sufăr din cauza ei? Ajutați-ma sad

Răspuns Câştigător
| razekery a răspuns:

laughing sti nu ai procedat corect trebuie sa vb cu prietenul tau si sa i explici ce simti fata de fata aceea. daca era prieten adv te intelegea. eu am incheiat o relatie de la astfel de disputa pentru ca nu vroiam sa il vad ca sufera chiar daca el nu imi spunea despre ce e vb pentru ca stia ca n-are cum sa imi ceara asa ceva. o prietenie foarte buna e peste chestiile astea. si acum sunt si eu fericit cu o fata care ma iubeste si care o iubesc si el e fericit cu fosta mea tongue toate bune si frumoase.

1 răspuns:
| tudorica1800 a răspuns:

Asta se intampla si la mine dar ca eu nu l-am ajutat si nici eu nu stiu ce sa fac eu cu el si inca 2 baieti suntem cei ma buni prieteni