| chocolate_3765 a întrebat:

Acum cateva zile am facut dragoste prima oara.Nu mi-a curs sange deloc, dar m-a durut foarte rau. Dupa 4 zile au aparut pete de sange care la intreval de o zi s-au transformat in sangele menstrual care este foarte abundent si cu cheaguri. E ceva grav?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca trebuia sa-ti vina menstra, nu e nimic grav. Poate fi usor modificata dupa inceperea vietii sexuale.

| gabriella85 a răspuns:

Stai linistita, fiecare orgabism reactioneaza diferit! nu este o tragedie, se va regla in timp menstruatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ti-a venit menstruatia. poate fii ceva grav cheagurile. daca mai continua si urmatoarea luna, ar trebui sa te adresezi unui ginecolog...