| Bianca_9595 a întrebat:

Acum cateva zile am fost la o petrecere, acolo am cunoscut un baiat. L-am mai vazut si anii trecuti la ziua lui varasa, dar acest an mi-a placut de el.Ne-am jucat cu,, sticla" eu cu sora mea, cu el si cu inca un baiat. El tot vroia sa ma pupe si nu il lasam, am ramas singuri. Dupa ce am mers si noi in sala unde se dansa a mai stat pe lkanga mine si dupaceea am vazut ca a luat-o pe o colega, si am aflat ca si cu ea s-a mozolit.Cand a plecat nici macar nu m-a salutat.nu stiut ce sa fac adica cea fost a fost prentru el poate nu a insemnat nimic.La el cu colega mea a fost unu singur da la noi a fost,, ca si cum am fi fost impreuna" si cred ca am gresit ceea ce am facut.Mai are rost sa mai vorbesc cu el, daca ar mai vrea el?

5 răspunsuri:
| cosmingcc a răspuns:

O experientza frumoasa, eu zic sa te comportzi frumos in caz ca el vine la tinewinking daca nu mai face el nimic, las'o asawinking

| paul0013 a răspuns:

Euzic sa nu te grabesti cu deciziile: mai intai mai ''urmareste-l'' putin, vezi cum e el cu adevarat si dupa aceea vei sti singura ce sa facihappy

succeskiss

| CevaNormal a răspuns:

Buna, stii mi-ai adus aminte de tinerete big grin, deci aici e posibila doar 2 variante. Deci 1: a vrut sa petreaca petrecerea cu tine, ca posibil sa-i fi placut, dar ma rog ti-a acceptat dorinta, si te-a lasat in pace; 2: a vrut doar sa se foloseasca de tine, sa te traga in pat cit mai repede, si nu i s-a primit, evident ca a inceput sa paralizeze alta jertfa big grin, insa eu cred ca doar a dorit sa profite de tine. Ai grija in asa situatii, fii atenta, pa pa

| Bacemi a răspuns:

Imi aduc aminte cu drag si eu de acest joc nevinovat tongue Tin minte prima mea iubire tongue Eram eu cu alt baiat si cu fata respectiva. Si orice iesea eu ma sarutam cu ea laughing.
Probabil a fost doar o joaca nevinovata, vroia si el sa experimenteze. Cu siguranta i-ai parut simpatica dar la fel i s-a parut si colega. Deocamdata el incearca sa guste placerile amorului. Nu ca nu s-ar implica intr-o relatie dar deocamdata cred ca prefera sa dea cate un pupic ici si colo. Deocamdata iubirea pentru el este un joc de copii.

regis
| regis a răspuns:

Eu zic sa il refuzi cu incapatanare, pana il pierzi definitiv. Apoi vino cu o intrebare "cum pot cuceri un baiat" si se vor gasi cel putin 10 persoane care iti vor spune "eu cred ca trebuie sa incerci sa il cuceresti".