| johnyboy a întrebat:

Acum cateva zile am raspuns lui Aries la o intrebare printr-o mica povestioara amoroasa, este o intamplare 100% adevarata:Bai ce ti-e si cu fetele astea.am fost invitat la cineva la tara la un majorat, acolo printre alte invitate si invitati era o fata(18 sau 19ani), care era venita la bunicii ei in vacanta, n-o cunostea nimeni decat sarbatoritul care statea poarta-n poarta cu bunica ei (ma refer ca nu era nici din orasul din care eram noi majoritatea invitatilor)... buuun, petrecere mare cu gratare, muzica voie buna si veni si seara, cand petrecaretii incepeau sa mearga la casele lor, eu m-am hotarat sa raman cu inca doi prieteni (bausem si trebuia sa facem vreo 80km pana acasa). pe parcursul petrecerii am aruncat toti 4( noi si aniversatul), mai in gluma mai in serios glumite gen, in seara asta dormim toti in camera, dormi tu la perete ca astia-s golani, am eu grija de tine bla bla-uri din astea la care ea radea si se hlizea, pana la urma a mers aniversatul la bunica-sa sa-i zica s-o lase sa doarma vezi doamne cu sora lui mai mica, si din gluma-n gluma uite cum am ajuns toti 5 intr-o camera.ca sa intram mai repede in atmosfera propusa, am inceput sa jucam poker pe dezbracate si uite asa usor usor am lasat-o in niste bikini albi de eram toti cu pulsul ridicat si nu numai, bineinteles ca si unii dintre noi eram dezbracati in urma jocului pe dezbracate sa destindem atmosfera si sa nu-i fie jena. Dupa ce am lasat-o in chilotei doi eu iesit la tigara, unu s-a dus la toaleta si uite asa a ramas aniversatul cu ea, care bineinteles s-a dat langa ea si a inceput s-o sarute si s-o pipaie si s-o excite.de aici n-a mai fost nevoie de nimic(tin sa mentionez ca nu era beata, eram toti doar binedispusi). va spun ca am tras un sex in 5 de il tin si acum minte si acum dupa 10 ani, cu de toate, era ca o nimfomana cand s-a dezlantuit, baga tot in ea, nu lasa sa-i scape nici macar un strop, am tinut-o asa tooata noaptea frate, pana s-a facut ziua(a fost o petrecere perfecta)in fine, ce pot sa-ti zic este ca ea vorbea cu unu la telefon de-i zicea ca-l iubeste si ca-i e dor de el, ca se plictiseste de moarte la bunica-sa dar na, daca asa au zis parintii sa mai stea si cu bunica..., si ea era cu 4 penisuri la gura (la propriu) iti dai seama ca ne rugase sa nu facem zgomot cand o suna prietenul, in fine, dupa vreo luna, am iesit cu aceeasi prieteni in alt oras la un club proaspat deschis si am zis sa mancam ceva la Mc, si uite de cine dam, de ea, Diana o chema, care ne-a vazut dar nici macar nu ne-a bagat in seama deoarece era cu prietenul ei, un baiat OK, cu o masinuta frumoasa, ingrijit ca si ea de altfel care apropo arata de-ti dadeai palme si cu parintii destul de instariti(ai ei erau doctori sau ceva de genu, oricum o partida foarte buna). concluzie: asta cu plecatul la tara la bunici e o scapare de a face ce vrea, cum vrea si cu cine are chef si cu catzi are chef fara s-o afle nimeni din anturajul de acasa, fara sa i se duca vb ca e o curva samd.

parerea mea e ca asta mica a ta e acum cu 4 baieti dotati si nu-i vrea pentru cateva zile ci pentru toata vara.(glumeam) INTREBAREA MEA ERA : VOI FETELOR ATI FACE ASA CEVA, SA STITI CA AVENTURA ASTA DE O NOAPTE VA RAMANE DOAR MICUL VOSTRU SECRET? SINCER DAR F SINCER

3 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

Interesanta povestehee hee merita citita happy. Si sincer nu as face asa ceva, ca nu sunt vreo nimfomana. Ei daca ii place **** sa o mai faca happy de, are tot ce vrea oh go on parinti instariti si o situatie financiara instarita. Alte fete, daca nu sunt asa, ma refer la situatia financiara, nu cred ca ar face asa ceva. Parerea mea. Eu una nu as face'o.

E foarte interesanta povestea. Ma amuza. Ai si talent la a spune povestihee hee

| Heys a răspuns:

rolling on the floor ce tare chiar daca nu prea e plauzibil dar oricum meritata cititahee hee eu ca baiat as face si cu 4 fete si eu sa fac parte din aia 4 baietilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele de bani gata sunt niste curve.