| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU azi cand am trecut cu un prieten in drum spre parc pe o sosea [mentionez ca amandoi eram cu biclicleta] un mos ne-a injurat degeaba. Prietenul meu mai tupeist l-a injurat si a iesit cu bastonul la poarta. Credeti ca vrea sa ne loveasca sau doar sa ne sperie? e betiv.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar el stie ce voia, insa cel mai probabil sa va loveasca cu bastonul.

| Prezidentul a răspuns:

Povestea ta este haioasa. Cel mai probabil sa va sperie.

| OrangeFga a răspuns:

Sunt tipuri si tipuri de oameni, ce voia sa faca doar el stie, iar daca e betiv, nu are discernamant...