| Robberrtaa a întrebat:

Acum cateva zile eu si prietenul meu ne-am."jucat". El avea boxerii pe el dar eu eram dezbracata si am inceput sa ne frecam unul de altul.Nu ejaculase dar chilotii erau uzi din cauza lichidului aceluia. Credeti ca exista vreo sansa sa fiu insarcinata? Am citit pe mii de site-uri de la "profesionisti" ca este posibil, altii zic ca in nici un caz.nu stiu ce sa mai cred.
Si altceva.am facut sex oral si mi-a bagat si un deget in vagin, dar s-a intamplat sa-mi bage si doua. dar niciodata nu am facut sex vaginal sau anal.Mai sunt virgina?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu am auzit niciodata de sarcina prin chiloti, asa ca nu cred ac esti insarcinata.
Nu mai esti virgina. irgina este o persoana care nu a avut nici un contact sexula (oral, anal, vaginal, masturbare de catre partener). Tu ai avut doua tipuri de contact sexual (masturbarea si oralul), a doau fiind considerata perversiune sexuala. Am mai spus asta: prostituatele de pe centura, fac numai sex oral. Cu sute de barbati. Asta nu le face virgine.

| NoChanceForUs a răspuns:

Mai...la ce bun sa faci toate astea? Sexul oral e atat de scarbos(serios ma,de ce sa faci asta?) si de ce sa nu faci sex daca tot te apuci de ceva? Cat despre sarcina,sa stii ca si daca bate vantul ramai gravida, asa ca eu zic sa te sperii si sa te agiti! Si da, s-ar putea sa nu mai fi virgina.Vezi ce chestie, ai facut numa tampenii.

| ema69 a răspuns:

Insarcinata nu esti draguto, dar cred ca nici virgina nu mai e cazul sa te numesti...

| christinebubu a răspuns:

Nu.
numai esti
fizic posibil, dar psihic nicio sansa

| alexgogo a răspuns:

@roberta. O sa-ti spun o poveste, reala. Cineva a tras cu o pusca, glontul a lovit un testicul al unui soldat si apoi si-a continuat drumul catre o persoana de sex feminin. Se pare ca un spermatozoid s-a tinut bine de acel glont, pentru ca fata a ramas gravida.

Deci, sanse sunt, dar mici. Next time, mai multa grija.

A! Si psihic sigur nu mai esti virgina. Fizic poate.

Have fun, si nu uita chestia aia numita prezervativ, te scapa de multe belele.

| Foxilikkkă a răspuns:

Buna.
Nu,nu esti insarcinata! Fii sigura de asta si stai linistita.
Daca a bagat un deget sau doua nu inseamna ca te-a si dezvirginat,asta daca nu ti-a curs sange in timp ce te penetra cu degetele. Daca ti-a curs sange este o posibilitate de a te fi dezvirginat dar nu in totalitate.
Si nu cred ca sexul oral este atat de scarbos precum spune cineva de aici; daca il faci cu o persoana iubita, cadeti de comun acord sa faceti asta, e normal.Si nici perversiune sexuala nu e,prostituatele de pe centura nu au legatura cu ce a facut Roberta.Ea a facut cu iubitul ei,ele fac cu sute de barbati,precum ai si spus @Brigaela.
Eu zic sa stai linistita pentru ca nu se pune problema sa fii insarcinata, insa aveti mare grija amandoi! Si incercati sa comunicati mult la chestiile despre sex/sex oral, etc;.E foarte important!happy
Ai grija de tine!

| axaal20 a răspuns:

Pentru. prima intrebare > posibil sa fii insarcinata, probabil nu.
a doua> din pct de vedere moral nu mai esti virgina. fizic daca himenul e intreg, esti.

| PsihologulTau a răspuns:

Eu as zice sa te duci la un ginecolog...si iti va spune elhappy

| Laaaraaa a răspuns:

Da mai esti virgina...happydearce nu cred ca ti-a rupt ata...happy

si insarcinata n`ai cum sa fi daca nu ai intretinut contacte sexuale cu el...{daca nu si-a introdus penisul in vaginul tau, si nu s`a terminat in tine...]

deci stai linistita...happy