| Cristina213 a întrebat:

Buna TPU...Acum 3 zile am avut un moment intim cu prietenu meu. am ramas dezbracata iar el cu boxerii pe el si ma frecam de penisul lui cu zona mea. sunt virgina deci nu am facut-o. ci doar asa un pic incercam dar nu a intrat penisul lui nici 2 cm si tot timpul a avut boxeri. el nu a ejaculat dar cand ne-am uitat boxerii lui erau putin umezi pe exterior. cred ca erau de la lichidul pe care il elimin eu.acum astept sa-mi vina ciclu ca in perioada aasta ar trebui sa-mi vina.de ieri pana pe luni. despre licidul preejaculator nu stim nimic insa el zice ca nu are cum sa fi iesit acela pentru ca nu am facut asta mult timp.doar cateva secunde. pot fi insarcinata? el zice ca nu am cum si ca sunt absurda dar eu ma tem

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

Nu, nu ai cum sa fii oh go on.
Iti garantez ca pana luni iti vinewinking
pariu? rolling on the floor)
Daca iti vine imi dai fundita si daca nu, un stupid si nefolositor rolling on the floor

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lichid preejaculator el a secretat cu certitudine. Dar nu cred ca spermatozoizii trec prin boxxeri. Eu n-am auzit niciodata de sarcina prin chiloti.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! E posibil sa fi ejaculat sau sa fi transferat ori tu ori el.Sau poate ai avut tu orgasm.Nu cred ca esti insarcinata!

| thereforyou a răspuns:

Iti zic eu ca nu 100%. nu mai fi asa stresata. Cred ca ii faci capul calendar iubitului tau cu chestia asta.

| Ирина19 a răspuns:

Nu, e imposibil sa fii

| MititiCa a răspuns:

Nu, nu ai cum sa fii insarcinata, mai ales ca esti virgina.
deci stai linistita NU ai cum sa fii insarcinata.

puteai fi doar daca incerca sa iti introduca penisul. erau ceva sanse atunci. dar asa nutongue. calmeaza-tebig grin

:*

| Kylexy a răspuns:

Insarcinata nu poti sa fii dar data viitoare nu mai face asa ca saracul baiat bubuie hormoni in el.
Daca vreti sa aveti rel intime macar protejativa

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Fa un test de sarcina pentru siguranta ta...
si daca penisului te-a penetrat numai esti virgina...
funda?big grin

| valy1233 a răspuns:

Scuza-am dar esti tare proasta oh go on

| Onutzyk a răspuns:

Deci ti-a venit laughing
Ce ti-am zis!

| BubuAdriana a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata

| drAn3 a răspuns:

Esti absurda, punct
Si ma rog, de ce te freci de el daca nu vrei sa faci sex? Ii ambalezi motorul degeaba, saracul, explodeaza...

| karina_5950 a răspuns:

Nu va inteleg deloc cu frecatul asta aiurea.Va chinuiti inutil. Ori o faceti ori nu va mai prostiti.Si acum te intrebi daca esti insarcinata.Nu cred ca ai cum.De ce sa incerci? Vrei sa o faci fa-o! Daca esti pregatita binenteles.

| shnel a răspuns:

Cred ca ia explodat ouale... saracu baiat straight face

| takeaway4love a răspuns:

Imposibil sa fi insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fiti parinti...

| T_8837 a răspuns:

Are dreptate prietenul tau, nu ai cum sa fi insarcinata.

| blogspot_3915 a răspuns:

Deci el era Virgin?
Cred ca sa excitat prea mult si si'a dat drumu elhappy
NU ai cum sa ramai Insarcinata daca nu si'a dat drumu in tine
Baftalaughing

| afi a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata,, asa ca stai linistita
Si nu va mai amagiti atata cu frecatu... faceti-o si gata. dar protejativa!

| elena_8361 a răspuns:

Nu ai cum stai linistitaoh go on

| Cristina213 explică:

Nu a ejaculat.stie asta. eu sunt virgina. si nu ma penetrat

| Cristina213 explică:

Ok onutica...inca nu mia venit.ma ingrijorez putin... sper sa-mi vina pana luni. daca vine fundita e a ta cum si altii de aici ar merita dar se da doar 1