| IloveSumme a întrebat:

Acum cateva zile m-am certat cu iubitul meu, inca e suparat pe mine. Mi-a spus ca nu poate sa-si revina, pentru ca s-au strans prea multe certuri...are o stare urata, mereu cand vorbim vorbeste rece, tipa la mine, ne certam. Vreau sa-l scot din starea asta, s-ar putea sa ne vedem zilele astea sa vorbim klumea, ce sa fac sa-si revina? sad

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu cred ca s-a cam saturat de tine, dar nu are destul de mult curaj sa iti spuna ca vrea sa va despartiti. Asteapta sa faci tu pasul. Asa imi facea si mie fostul meu prieten oh go on Si dupa ce m-am despartit de el ca nu mai suportam, incerca disperat sa se impace cu mine. Doar ca eu nu am mai vrut. Este important sa va dati amandoi interesul pentru relatie, sa luptati amandoi, nu doar tu! Bafta!

| Monica a răspuns:

Ofera-i timp sa se gandeasca la toate lucrurile astea.Sa mediteze singur.Luati o pauza.Nu va grabiti sa luati decizii pripite.
Daca te iubeste si sunt convinsa ca simte ceva pentru tine, cu toate ca au aparut mai nou certuri, nu o sa se termine relatia voastra.Asta depinde doar de voi. Spune-i ca merita sa va mai dati o sansa.Sa o luati de la ''0''. Daca nu merge nici de data asta, s-a terminat. Dar, lasa-l sa se gandeasca.Nu-l grabi. S-ar putea sa i-a decizii gresite.
Succes! :*

| BellaRagazza007 a răspuns:

Uite, ce. l mai bine este sa. l lasi pentru. o perioada. sa.si de. a seama ca fara tine nu poate sa traiasca.
NU mai insista, lasa. l!

el acum isi descarca nervii pe tine... ascultama pe mine, ce. l mai bine este sa. l lasci o scurta perioada, dupa ce se calmeaza, po. ti sa. i ceri scuze, si el asa accepte, daca in zilele astea si. a dat seama ca nu poate trai fara tine, daca nu accepta, inseamna ca pentru. tine nu mai simte nimic!

bafta!