| daria_2531 a întrebat:

Acum cateva zile m.am cunoscut cu un baiat x si el mi-a cerut combinatia de 2 ori dar i-am ziss ca nu stiu el totse baga in seama cu minee dar se da si la alte fete ce sa cred ca ma place sau isi bate joc de minne?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce combinatii ai, droguri ceva? Pastilute cu efect?
In fine, trecand la subiect.
Dupa parerea mea tipu vrea sa se asigure ca nu ramane singur si incearca si el un 6/49.
Lasal, daca nu poate sa isi indrepte atentia asupra unei fete de ce sa ii dai o sansa, nici aia nu o merita. E un imatur.

1 răspuns:
| ioanadanny a răspuns:

E un pervers daca se da la mai multe fete. vrea numai sensatii tari sa zicem asa:d