| Uofficial a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cand un baiat vrea sa va agate,cum va place sa va ia? mai tare sau mai usor asa?

Eu de obicei iau fetele mai tare chiar daca nu le cunosc de cateva zile sau cateva minute laughing La unele imi iese combinatia,la unele nu...

As vrea sa stiu cum va place voua sa va ia un baiat cand va agata, mai tare sai mai usor? happy

Răspuns Câştigător
| EaNuStieTot a răspuns:

Faza e ca e bine sa fi putin mai tupeist pentru ca noi fetele spunem ca " baiatul trebuie sa faca tot timpul primul pas " :p dar sa nu fie atat de tupeisc incat sa para ridicol si pateticwinking sa recunoastem cand un baiat o ia cu usurelu de foarte multe ori credem ca nu le place de noi, Un baiat trebuie sa fie sincer dar nu neaparat direct sa mai ocoleasca putin pana fata ii intra in joc :p

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cand un baiat vrea sa ma agate as vrea sa o iau mai usor...
O zi buna!

| DeeDee01 a răspuns:

Pai sa nu fii nici tupeist nici prea timid, fetelor le place ca baiatul sa faca primul pas... Eu iti zic mai intai sa va cunoasteti dupa sa afli daca nu cumva e intr-o relatie cu cineva si dupa poti sa o intrebi daca ii place de tine si daca vrea sa formati un cuplu! Baftawinking love struck!