| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile un prieten de-al meu a prins o radasca si i-a smuls coarnele, zicea ca are nevoie de ele. Imi puteti spune mai multe despre ele?

Răspuns Câştigător
| AlexC a răspuns:

Coarnele de ragace (radasca) pot fi folosite ca stimulente sexuale (foarte puternici) in urma unui proces de ardere, pisare, etc. Nu stiu procesul, dar daca ti se pune asa ceva in bautura o sa fi angajata la posta.

4 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Coarnele de ragace (radasca) pot fi folosite ca stimulente sexuale (foarte puternici).
Intreaba-l si tu pe pr tau ce vrea sa faca cu ele

| natalia_7677 a răspuns:

Buna le poate folosi la vraji de dragoste, la prepararea de bauturi afrodisiace si la chestii oculte (magie)

| Alexxut a răspuns:

Au proprietatea magica de a induce stari de bine persoanelor de sex feminin. Din pacate n-am mai vazut goange din astea de cand eram kinder cu idei marete in cap (probabil ca s-au saturat sa le rupa toata lumea coarnele).
Sa vedem cum functioneaza. Pai se iau cateva coarne de radasca(1 sa pui daca faci asta nu 2 ca persoana care bea ar putea muri)
si se piseaza bine, bine, bine pana ajung o pulbere fina. Pulberea respectiva se varsa in diverse produse de ordin alimentar care i se servesc Ei. Rezultatul ar trebui sa fie aproximativ egal cu cel pe care il are cantarina pentru vaci.