| Nazarie_Sergiu_1997 a întrebat:

Unde pot gasi o radusca sau sa fac rost de coarnele ei? Am un proiect ai am nevoie neaparat de coarne de radasca, cumpar daca trebuie ca nu cred ca is scumpe.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ce teme tâmpite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu cred ca e pentru tema. Daca scrii ' coarne de radasca ' la cautare pe google iti dai seama de ce.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing E adevărată faza? Să încerc și eu pe cineva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu stiu big grin Acum am aflat si eu de povestea asta, dar mi se pare aiurea sa faca asa ceva cineva, indiferent daca ar functiona sau nu chestia asta.

| justadream94 a răspuns:

Imi e greu sa cred ca ai sa gasesti sa cumperi..se gasesc in pamant.