| biancaandreea a întrebat:

Acum ceva timp am avut un iubit.Intr-o seara am iesit cu fetele intr-un club. Spre dimineata a venit si el sa ma ia.Am fost la el acasa. A incercat sa ma convinga sa facem sex, dar am refuzat pentru ca nu eram de mult timp impreuna si sunt virgina.(mentionez ca atunci cand am iesit din club eram ametita pentru ca bausem). El a vrut sa facem sex oral, dar eu am refuzat pentru ca imi era rusine.Pana la urma eu i-am facut lui. DUpa primele 10 sec i-am spus ca nu mai vreau, dar el a insistat.si am acceptat. O greseala mare. Daca nu as fi fost beata nu faceam acest lucru. DUpa intamplarea asta a aflat aproape tot orasul ceea ce facusem eu.Si a povstit asa cum a vrut el, injosindu-ma pe mine.Nu vreau sa ma judecati.Am regretat ceea ce am facut si am suferit de pe urma barfelor care inca nu inceteaza.Sunt acum cu un baiat care este prieten cu cel cu care am fost eu. Am negat totul din lasitate si rusine,. El ma crede, dar eu ma simt rau ca mint. Ce pot sa fac impotriva barfelor? Sa nu ma mai doara atat de tare.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca sa depasesti momentul. Toti gresim si nu merita sa suferi atata pentru o greseala din trecut. Este grav ce ai facut tu (si ar trebui sa nu mai bei pana iti pierzi mintile). Dar atat timp cat ti-ai facut toate analizele si nu ai luat nici o boala, nu s-a intamplat nimic ireparabil.
Cred ca ai gresit mintindu-ti partenerul, dar consider ca raul e deja facut si ca ar trebui sa lasi lucrurile asa cum au cazut. Nu mai discutati despre asta, dar daca relatia ajunge foarte serioasa, purtati o discutie sincera si serioasa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Simplu. Ignori bârfele.
E viaţa ta, ce-i f... e grija pe restul' ce faci tu?
Care te mai întreabă sau te mănâncă pe la spate le spui atât: "Ştiţi ce-a spus marele împărat Gregorian Petru Dabija? Nu ştiu ce paştele mă-tii te f... e grija!".
Vezi-ţi de treabă c-are să le treacă până la urmă.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Roza, ai creier mai mic decât pisica mea.
Cum adică să nu ignore bârfele?! Da' de când şi până când cu cine face ea sex reprezintă subiect de discuţie şi motiv de ruşine?!
Tu eşti o oligofrenă îndoctrinată religios şi eu dacă aş fi în locul tău aş face supradoză de fenobarbital ca să scape lumea de cei ca voi!

| Bacemi a răspuns:

In primul rand vezi si tu in ce sens evolueaza aceasta relatie. Vezi daca acest baiat stie sa asculte si daca te-ar putea intelege. Daca nu are viitor aceasta relatie nu ai de ce sa ii spui lui aceste lucruri. Vorbele vor disparea odata si odata. Arata-le ca nu iti pasa.

Daca baiatul iti demonsteaza ca te iubeste ar trebui sa ii spui daca te framanta asta si impiedica evolutia relatiei voastre. Te duci la el si ii spui ca trebuie neaparat ca trebuie sa vorbiti. Si ii spui ce ne-ai zis si noua. Altfel iti spun ca relatia va fi plina de frustrari.

| Derye a răspuns:

Sa'ti zic ceva: sa faci sex oral nu este o rusine. Si ce daca tu faci sex oral? Daca faci sex oral nu esti considerata curva. Daca te **** cu cine apuci, atunci esti curva.
Daca tu intr-adevar ai facut lucrul asta, nu se mai numeste barfa. Se numeste adevar. Eu personal imi traiesc viata cat de bine pot, si incerc sa nu regret nimic. Nu as schimba aproape nimic, pentru. ca ele m'au facut ceea ce sunt azi. Iti sugerez si tie sa faci la fel.
Ia'ti un iubit, si fa'i sex oral non-stop, DAR numai lui. Oral, anal, vaginal, nu conteaza, curva nu esti.

Hai, bafta si spor in viata.

| αndï a răspuns:

Nu trebuie sa regreti ca i-ai facut unia o felatie, trebuie sa-l pocnesti pe el

sti, pentru fete e asa usor sa faca sex, de aia sunt crezute curve, pentru baieti fiind mult mai greu sa gaseasca o fata care vrea sunt considerati eroi happy

Răspuns utilizator avertizat
| angel_6687 a răspuns:

Data viitoare cand o sa te mai duci la un baiat acasa, incearca sa fii treaza :*:*:*

| nuaisomn a răspuns:

Stiu cat afecteaza barfele.Parerea mea este sa-i spui actualului prieten cum au stat lucrurilewinking

Iar impotriva lumii si a barfelor nu prea ai ce face, nu o sa le inchizi niciodata gura.Printr-o situatie asemanatoare am trecut si eu : a trebuit sa conving multa lume, inclusiv fostul meu prieten de anumite lucruri care nu le facusem, insa nu am reusit. I-am lasat pe toti sa vorbeasca in continuare, si incet incet se opresc.
Mult succes!:*

| T30D0RA a răspuns:

Niciun fost iubit nu merita sa te duci la el acasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i in pace! Nu-i baga in seama. Stiu ce simti. Si eu am fost barfita. Sau in cel mai greu caz, vorbeste cu o prietena despre ceva ce a facut fostul tau iubit, ca o sa-l doara mai rau ca pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca erai beata nu e o scuza!
Si nu cred ca erai in coma alcoolica astfel incat sa nu-ti dai seama de ceea ce ai facut!
Generatia MC Donalds