| TeodoraMaria98 a întrebat:

Acum ceva vreme imi placea de unbaiat... iar toate scoala a aflat.Cum sa fac sa scap de poreclele care mi le-au si sa-l fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Am patit si eu asta laughing
Chiar e cam jenant oh go on.dar trece happy
in privintza poreclelor, lumea iti pune porecle doar ca sa te supere dar daca le arati ca nu`ti pasa o sa`si piarda interesul oh go on

Iar baiatul. incearca sa vb cu el. lucruri simplehappy sa fiti prieteni

2 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Nu le arata ca iti pasa ignorai si vei vedea ca in scurt timp vor uita, daca vad ca te supara o sa o faca mereu doar ca sa te supere pe tine

| IonutBest a răspuns:

Poreclele trec de la sine si daca e sa nu le bagi in seama si ca sa il faci sa te placa mai intai intra in vorba cu el fal sa rada si in primul rand sa nu bagi de seama ce zice lumea