| Alexx321321 a întrebat:

Acum doua sptamani mi-a aparut niste bubite albe pe gatul penisului, este ceva grav plus ca ultimul contact l am avut acum un 1

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie o boala sexuala poti merge la spital daca nu ai rabdare sa astepti la medic

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de aspect/simptomatologie...
Posibil să fie vorba de o simplă iritaţie sau de o INFECŢIE genitală/BTS.

Oricum, dacă NU te deranjează/ustură/mănâncă, atunci NU cred să fie vreo problemă happy

Dacă ai simptome deranjante, atunci TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| Alexx321321 explică (pentru bursuc001):

Nu ma deranjeaza, nu ma manaca, nimica...pur si simplu au aparut acolo

| bursuc001 a răspuns (pentru Alexx321321):

Atunci NU cred că ai motive de îngrijorare happy

O zi frumoasă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te impacienta asa ceva apare frecvent si nu este ceva grav sau sa semnaleze vreo boala, de obicei trec de la sine in cateva zile. Acum un 1?

| Alexx321321 explică (pentru corbulalbrosu):

Da acum un an!

| Alexx321321 explică (pentru Alexx321321):

Plus ca timp de un an nu am observat nimica si iti spun eu ca ma controlez foarte bine

| Emilian65 a răspuns:

In primul rand cand ai avut ultimul act sexual? Bubitele aparute pe gatul penisului, sunt ca urmare a contactarii unei boli sexuale.

| Alexx321321 explică (pentru Emilian65):

Acum un 1 de zilelaughing)

| wasilika24 a răspuns:

Cel ai bine sa mergi la un medic