| Shadowboyderomania a întrebat:

Am si eu o problema de cateva saptamani mi-au aparut niste bubite mici albe pe pielea penisului, mentionez ca nu am avut nici un contact sexual.Ele nu dor, ci doar ma simt incomod ca stiu ca sunt acolo. Sunt multe. Multumesc! DAU FUNDAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Nu reprezinta o problema. Si eu am asa ceva de cand ma stiu. Au trecut ani si ani si ani de zile si nu s-a intamplat nimic. Nu ma afecteaza cu nimic. Iti sugerez sa mergi la medic atunci cand ai ceva simptome, nu doar ca nu iti place tie ca sunt acolo.
Desigur, daca te deranjeaza asa tare aspectul, esti liber sa mergi oricand la medic.

2 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Cateva saptamani inseamna destul de multa vreme. Mergi la doctor pentru ca este singurul in masura sa iti dea un tratament adecvat. Chiar daca acum nu te doare nimic, nu ai de unde sa stii ce urmari au bubitele, iar timpul pierdut te poate afecta si mai mult.

| Anastasia1212 a răspuns:

Buna! Este foarte probabil sa fie pur si simplu o iritatie, poate de la lenjeria intima, atata timp cat nu ai niciun simptom, e posibil sa treaca de la sine.