| unaboona a întrebat:

Daca un barbat pierde erectia in timpul actului sexual asta ce inseamna? ca s-a culcat cu prea multe? Precizez ca poate sa si-o mentina in erectie doar daca e stimulata in continuu cu gura, degetele etc.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil inseamna ca e obosit, preocupat de altceva. Nu are absolut nici o legatura cu cate persoane s-a culcat.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu, inseamna ca e impotent sau are probleme cu erectia!

In mod normal toti baietii/barbatii nu isi mentin erectia daca nu au parte de niciun stimul, dar nu in actul sexual cand stimularea e maxima!

Oricum, poate era obosit si n-avea chef!

| Hmmmm a răspuns:

CarmenR - de cand umbla barbatii la ginecolog?laughing

vorbeste cu el despre asta. daca problema asta apare mereu inseamna ca are nevoie de un medic, daca e prima data poate fi si din cauza stresului sau al oboselii.

| nobody_9468 a răspuns:

Ginecologul e pentru ambele sexe.Si barbatii merg al ginecolog, ceea ce mi se pare perfect normal.
Se mai intampla. Ori are probleme cu erectia, ori trecuse putin timp de la ultimul act sexualwinking.
@paramore-inseamna ca n-ai idee despre ce a vrut sa zica fatawinking.

Bafta.

| paramore a răspuns:

Inseamna ca nu esti chiar ''unaboona'' cum te lauzirolling on the floorlaughing
ce m-ai facut sa radlaughing

| paramore a răspuns:

@. just. a. tear. nu trebuie sa iei chiar tot in serioswinkingam inteles perfect, dar mie mi se pare amuzant nick-ul ei si am facut o gluma

| CarmenR a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa mearga la un consult ginecologic urgent.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Acum cateva minute aveai tu probleme cu ¨stimularea¨ Acum el? Te-ai gandit vreo secunda ca habar nu aveti ce faceti?

| Hannibal_8732 a răspuns:

Daca respectivul se uita la filme pentru adulti si/sau se masturbeaza excesiv, posibil sa fie aceasta cauza...solutia? sa-l lase cateva zile(de preferat o saptamana) pe ala micu in pace si totul o sa fie ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie stimulat

| cineikame a răspuns:

Nu te mai agita ca este ceva normal, poate era obosit, poate nu avea chef sau poate... vorba lui TheBugDude, habar nu aveti ce faceti (nu vreau sa fiu rautacios). App, cati ani ai?