| TooCoolForSchool a întrebat:

Acum m-am intors din parc cu prietena mea (nu iubita) si vreau sa va intreb ceva :

Noi am vorbit pe mess f.mult si acum ne-am vazut prima data si stateam pe iarba in parc band bere si jucam adevar sau provocare. Noi pe mess ne puneam tot felul de provocari erotice, dar acum parca nu mai aveam putere sa le zic. si dupa muult timp cand ea s-a saturat sa astepte sa zic a spus sa o sarut pe gat si am sarutato, iar dupa am spus sa ma sarute. Si tin sa va spun ca eu nu am sarutat niciodata french pana acum cand ea a venit si m-a sarutat vreo juma de minut french. bun si dupa a trebuit sa plece acasa, iar pe drum a fost destul de liniste pentru ca nu aveam despre ce sa vorbim adica ea tot imi spunea anumite lucruri. si eu stateam ca prostul fara sa vb...

Avand in vedere ca pe mess eu vb f.mult si eram indraznet, iar acum am stat ca prostul. ma crede un. timid. "pampalici laughing"

Pareri? :/ miar prinde bine

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Aparentele mint. Ai toate sansele sa o ai, PS : deja o ai laughing poti chiar sa-ti ceri scuze pentru aceasta tacere infernala. Iata de ce urasc eu aceste relatii pe Net big grin pentru ca mai apoi nu ai prea multe subiecte de discutie oral. Wathever succes nu te intrista de la aceasta mica problema la toti se intimpla, va trece. GOOD LUCK happy

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Annim):

Tot nu ai învăţat să scrii corect?

| Annim a răspuns (pentru Woodenpints91):

laughing iarasi tu,, Ok iti dau Ignore nu am timp sa atrag atentia la toti nervosii de pe TPU,,, HAVE A NICE DAY happy

6 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Cam tupeista fata ca ea ti-a zis sa o saruti si tocmai pe gat... sincer cred ca nu prea ai ce discuta cu ea din moment ce a fost acel moment de liniste, insa mai incearca sa iesi cu ea odata poate vor sta altfel lucrurile.

Timida nu e oricum daca a facut acele chestii laughing

| FoarteLetargic a răspuns:

Salut. Nu mai fii asa ca fata o sa se sature sa astepte sa scoti tu doua cuvinte. Asa cum vorbesti pe messenger, sa vorbesti si fata in fata. Fii indraznet pentru ca ai doar de castigat. Fa-ti curaj. Numai bine!

| FcdAndrei a răspuns:

Ni se intampla tuturor ca pe mess sa vorbim mai mult decat fata in fata. E bine sa fii cat mai indraznet, ca altfel te ia de fraier

| rockyrock a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca a insemnat ceva pentru tine sa o saruti si va fi binetongue