| Ionutz a întrebat:

Salutare vineri m-am intalnit cu prietena mea de fapt la scoalabig grin chatterbox In fine is cu ea de 3 luni si am sarutato de mai multe ori si vine chatterbox am sarutato french :X:* mult timp.Maine i-am promis ca o sarut iar dar parca nu am curaj daca nu iese bine de prima data parca aveam un curaj de numa numa dar acum chatterbox big grinbig grinhee hee parce nu mai am sadcrying oare de ce? :S Ce pot face cum ii spun haide sa te sarut sau cu big grin data trecuta ne-am intalnit intr-un loc fix dar acum trebuie sa o chem cum fac va rog am nevoie de ajutorul vostru.chatterboxbatting eyelashes P. S. nu stie sa sarute french cum o pot invata? Multumesc dau fundita... chatterbox

4 răspunsuri:
| MEMO a răspuns:

''french''
pffff. copii din ziua de azi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui asa: "Haide sa invatam impreuna!" Ca sa nu se simta jicnita!
Bye bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cati ani ai?
Daca e prietena ta de 3 luni inseamna ca te descurci, o sa iti dai seama singur. (sau. impreuna cu ea tongue )

| robisson6070 a răspuns:

Men chemo la o plimbare prin parc ceva de genu asta, apoi sa va asezati pe o banca, apoi o iei cu vorbe dulci, si apoi incer un sarut mai mic >>, apoi un sarut french [sper ca team putut ajuta big grin ]fundita?