| raspunslaoriceintrebare a întrebat:

Acum nu ca daca imi vine! mi-a venit ieri ciclul.
si cum v-am spus cu mama nu pot lua legatura si de tata imi e rusine

cum sa ii zic?
va rog helllp me!

dau funda maree

4 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Draguta, nu e numai decit sa-i zici lui tatal tau, du-te la magazin si cumpara-ti absorbante sau tampoane, daca nu te pricepi i-a cu tine o prietena care a trecut deja de asta, sau intreaba vinzatoarea! E in regula scumpo, pina ajungi la magazin nu va curge atit d emult incit sa murdaresti pantalonii, da fuguta la magazin si e rezolvata treaba! Succes, si nu te alarma, toate trec prin asta, e ok! Pa pa! Te-am pupat!

| blaxy a răspuns:

Pai tata nu e neaparat sa stie daca iti este rusine.te duci la farmacie, sau la un magazin unde se vind detergenti, sapunuri si de toate acestea si ceri un pachet de absorbante.deja poti intreba pe farmacista de care sunt mai bune pentru tine.

sau poti intreba pe cineva din ridele tale.cred ca ai pe cineva din rude femeie.verisoara, bunica. funda?

| cosmin21 a răspuns:

Eu zic sa apelezi la tatal tau, doar e parintele tau nu vad dc ti-ar fi rusine de el...

| robertika27 a răspuns:

Eu zic sa apelezi la o ruda de-a ta o matusa, o verisoara.