| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Acum o luna sau doua un baiat mi-a spus te iubesc nu il cunosteam doar din priviri arunci nu il iubeam dar cu timpul am inceput sa tin la el:X si sa nu pot sta fara el... dupa mult timp l-am vazuut iar sa oprit langa mine eu eram cu o fata si stateam si nu zicea nimic era pe bicicleta si prietenu lui se invartea prin fata mea si nu zicea nimic el nu stie ca-l plac si in ziua de azi i-am zis lu vecinu meu care il cunoaste pe el sa ii spuna sa-l plac. Voi ce credeti ca te iubesc ala a fost doar spus la misto sau adevarul. a si inca o intrebare cum credti ca o sa reactioneze si credeti ca ma place si el pe mine? mersi ca ati avut rabdare sa cititi hai ca va pup.Bye!

Răspuns Câştigător
| LilVmp a răspuns:

Hmm,daca ai spus ca il cunosteai doar din priviri,da a fost un "te iubesc" spus in gluma,asta oricine poate spune happychiar si fara sa simta,doar sa para interensant,eu cred ca reactia lui va fi destul de ok, o sa se simta destul de bine sa auda asta, dar daca te place iti vei da tu seama din comportamentul pe care il are fata de tinehappy!