| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Acum o luna sau doua un baiat mi-a spus te iubesc nu il cunosteam dar cand l-am vazut parca il cunosteam de mult atunci nu il iubeam dar cu timpul am inceput sa tin la el:X si sa nu pot sta fara el... dupa mult timp l-am vazuut iar sa oprit langa mine eu eram cu o fata si stateam si nu zicea nimic era pe bicicleta si prietenu lui se invartea prin fata mea si nu zicea nimic el nu stie ca-l plac si in ziua de azi i-am zis lu vecinu meu care il cunoaste pe el sa ii spuna ca-l plac. Voi ce credeti el ma iubeste pe mine?

Răspuns Câştigător
| Cratimaru a răspuns:

Daca spui ca l-ai intalnit si n-a spus nimic, inseamna ca sigur simte ceva pentru tine, caci de obicei baietii indragostiti au o teama in a spune persoanei iubite ce simte ( eu cunosc sentimentul asta ^^ ) deci crede-ma stiu ce spun

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Poate e mai timid...si din motivul acesta se comporta asa.

| Pandicorn123 a răspuns:

Pai din moment ce ti-a spus mai de mult ca te iubeste inseamna ca da inca mai are sentimente pentru tine pentru ca sentimentele nu trec asa usor. funda?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Stai sa citesc in stele

| geologul a răspuns:

Poate e mai timid el sau te a spus in gluma de ce nu incerci sa vorbesti cu el sa vezi ce da din el

| bogdanworld a răspuns:

Cred ca aveti amandoi vreo 10 anisori...