| AndruCriistina a întrebat:

Acum o saptamana si cateva zile am cunoscut pe un baiat, care este model si va da-ti seama cat de bine arata. El mi-a dat follow prima data pe instagram si dupa am inceput sa vorbim pe whatsapp. Ne-am intalnit intamplator la discoteca, a fost superb momentul. Din ziua aia am inceput sa vorbim non-stop pe whatsapp sa ne trimitem mesaje, imi vorbea cu iubi, mi amor ( stam in Spania amandoi ), deci imi vorbea extrem de frumos, ca si cum eram impreuna. Nu inteleg cu ce am gresit, pentru ca de 3 zile numai vorbeste asa cu mine, aproape nici ca mai ma baga in seama... Aseara iar ne-am intalnit la discoteca, m-a vazuse de la inceput, dar nici macar nu a venit la mine, se uita intruna cand dansam, si eu la el, dar niciunul nu am facut niciun pas. Tocmai la sfarsit, a venit la mine si am dansat impreuna, atat. Si a plecat fara sa isi ia ramas bun. Azi acum as fi vrut sa primesc un mesaj de la el, cum facea inainte. Totusi, vreau sa imi spune-ti ce credeti?!

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Pai, stai calm tu! Relaxeaza-te.
S-o fi plictisit. Habar n-am. Ai incercat macar sa-l intrebi?
Poate o fi avand problemele lui...stii uneori fiecare avem zile mai naspa si nu ne arde de nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sor-mea tot asa a vorbit cu un baiat care era model.Doamne,frumos mai era.Pana si mie imi venea sa-l sarut.(eu sunt baiat).Dar relatia lor n-a durat mult.Pleca uneori seara de-acasa si intarzia peste masura.Se intorcea c-o lamaie si-o sticla de apa plata,si spunea ceva de genu ca nu poate sa manance mereu ce-i gatea ea, foaia aia de salata verde pe care i-o dadea mereu la cina, sau la pranz mai exact, ca el nu servea seara nimic…
Si deci pleca cica la cumparaturi, dar statea cate 3 ceasuri, ca era coada la supermarket.
Era un mincinos.Sa nu te increzi in el.Plus ca stii ca top-modelele astea se cam dau in vant dupa fotbalisti...
Bine - el e baiat.
De fapt nu conteaza…

| TreiSurori a răspuns:

Baietii,mai ales cei care arata foarte bine, au senzatia ca pot avea orice fata oricand deci....de ce sa ramana cu una singura? Ori s`a plictisit ori te-a folosit pentru ca nu avea altceva de facut.
Ce zic eu este move on ca nu e de nasul tau.
Bft