| bombonica_8138 a întrebat:

Acum o saptamana un baiat(de care imi place)m-a luat in brate si mi-a spus ca ma iubeste si mai tarziu niste fete au spus ca am ramas fata mare este posibil doar daca te ia un baiat in brate pe la spate(chiar pe la spate)eu credeam ca ramai fata mare dupa ce faci prima data sex.sunt confuza! nu va bateti joc va rogg.si cel mai bun raspuns primeste funda! multumesc anticipat 3Q

15 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Eu stiu ca fata mare inseamna ce esti virgina.iar fetele care au ras ori nu au habar cei cu ele ori au facut misto.iar daca te-a luat in brate nu inseamna nimic.ori te-a luat ca te place ori asa ca intre amici.ori de vrajeala.asa ca stai fara nici o grija.iar fata mare=virgina! un vot.sau fundita plz

| AnToOniiia a răspuns:

Nu te mai lua dupa prt tale laughing fata mare devii dupa ce o faci prima datawinking

| AnToOniiia a răspuns:

@alextiby@ no one is perfect, ok?winking Ew nu st copilul mamei omida, dar u ai putea fi daca tot le stii pe toate thinking laughing) pe bune, mai bine ti-ai vedea de rasp thalewinking

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

A fi fata mare inseamna ca esti virgina. ceea ce poate vroiau sa spuna fetele este ca NU mai esti fata mare, dar asa ceva este imposibil fara a avea un contact sexualwinking nu poti sa-ti pierzi virginitatea daca esti luata in brate de un baiat.

| CrisDdf a răspuns:

Nu normal.Ce idioate ti-au spus asta?
Doar daca faci sex sau te dezvirginezi singuralaughing>.

| mihaeladulcikk a răspuns:

Esti virgina, adica fata mare...nu te lua dupa prietenele tale, dp primul contact sexual nu mai esti fata mare :*:*

| mihaeladulcikk a răspuns:

Funda,pls puppy dog eyes

| Alexutaa a răspuns:

Bombonica eu te-ntreb ceva dar fara suparare, ce varsta ai!?

"Sa ramai fata mare" inseamna ca esti virgina. Si normal ca ramai fata mare daca te ia un baiat in brate rolling on the floor) Virginitatea se pierde dupa contactul sexual.

| Elly_8212 a răspuns:

laughinglaughing te`au mintit! Nu s`a intamplat nimiclaughinglaughing

| nebunu_5532 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji. Fata mare inseamna ca esti virgina. Fetele respective faceau misto de tine. Daca te gindesti ca ai putea sa fii insarcinata sau sa iti fii pierdut virginitatea, nu se poate decit prin penetrare. La tine nu este cazul pentru ca baiatul respectiv doar te-a luat in brate.

| MrCaNaByS a răspuns:

Prostii Numai cand faci prima data sex ramai fata mare

| alextiby a răspuns:

Doane ce oameni de exemplu AnToOniiia pe ce lume traiesti fata mare inseamna fata virgina nu devi fata mare dupa ce ai primul contact sexual pana atunci esi fata mare pe ce lume traiestilaughing

| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

laughing Sigur ca mai esti.Prietenele tale erau doar invidioase cred laughing)

| sexyvio a răspuns:

Fetele alea si-au batut joc de tine, dar chestia e ca nu mai esti fata mare dupa ce faci prima data sex, nu cum ai scris tu ca ramai fata mare.ciao

| mitzush a răspuns:

Cati ani ani? dupa ce ti-o tragi atunci nu mai esti fata mare