| Miruna_9284 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare pentru tine. Cum imi dau seama daca un baiat ma place? Adica, suntem impreuna de 2 zile. In prima zi m-a luat in brate, ne-am plimbat si ne-am sarutat. Pe mess mi-a spus ca nu stie daca ma place si ca nu e sigur ca ma place. Azi cand ne-am vazut nu prea m-a bagat in seama. Inainte sa ma combin cu el in fiecare zii ma lua in brate(la scoala). Voi ce credeti, ma place sau nu? Si scuzati categoria dar e cea mai discutata. Raspuns urgent. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AllyutSsa a răspuns:

Da'i putin timp..desi daca te lua in brate era clar ca ii placea de tine, dar poate a aflat ceva ce l-a deranjat sau are niste probleme.Cand vorbesti cu el fi atenta la privirea lui(uita'te in ochii lui) iar daca el iti evita privirea cred ca nu ii mai place atat de mult de tine sad
PS:Cred ca cel mai bine ar fi sa vorbiti amandoi "face to face", cum se zice, si sa lamuriti tot.
Sper ca totul sa mearga bine-> SUCCES! happy

3 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Nici el nu stie ce vrea.

| ConducereaLumi a răspuns:

A zis in gluma cred rolling on the floor ori daca nu te place dc iti da kiss-uri pe mess sau te ia in brate? rolling on the floor

| Murtalisck a răspuns:

Depinde, daca te ia in brate si cand sunteti cu alti si cand sunteti singuri s-ar putea sa te placa. Daca te ia in brate doar cand sunteti cu prietenii inseamna ca vrea sa se dea smecher