| Mihail0915 a întrebat:

Acum puțin timp am facut sex protejat cu iubita mea. Am pus prezervativul dar dupa un anume timp tot nu a venit momentul ejacularii.Toate bune si frumoase pana azi cand la o alta partida de sex protejat, nici nu o penetrez bine si la 5 minute, pac, ejaculez. Intrebarea mea este: cum e posibil ca prima data cu prezervativ m-a ținut atât si a doua oară mai deloc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Starea ta psihica a fost diferita fata de cea avuta prima data. Totul s-a produs doar pe fond mental si psihic. Incearca sa fii mereu cat se poate de destins si vei observa ca totul revine la normal. Probabil ca este de vina si experienta ta sexuala inca insuficienta la varsta ta. Succes pe viitor!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Explicatia este foarte simpla, ai fost azi mult mai excitat ca data trecuta.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Poate nu ai fost obisnuit data asta