| BazikR1 a întrebat:

Acum pun o intrebare cam ciudata sau poate nu.Cum iti dai seama daca unei fete ii place de tine?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu isi vorbesc din experiente propi,cand te baga in seamna, vorbeste cu tine, te saluta pe strada, te pupa, e interesata de tine de astea, desigur poate si o atractie fizica in cele mai multe cazuri la voi tineri e mai mult atractie fizica

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta Hollywood Undead.

| BazikR1 explică (pentru anonim_4396):

Ce legatura are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BazikR1):

Chill, am vazut ca asculti HU, si eu ascult. ma gandeam la tipa aia...

| BazikR1 explică (pentru anonim_4396):

Pare logicwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru BazikR1):

Aham...

| BazikR1 explică:

Nu ma refer neaparat la o atractie fizica dar daca mai aveti sfaturi le primesc cu placere happy

| BazikR1 explică:

Ceva mai detaliat poate...un sfat tongue

| Denis_Danci_1999 a răspuns:

Cand se uita la tine zambeste, îți da like-uri pe Facebook si încearcă sa ia legătura cu tine prin orice mijlocwinking funda?