| BlackJack2014 a întrebat:

Cum iti dai seama daca unei fete ii place de tine? happy

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

In primul rand, sa o luam in partea fizica:cand se uita la tine, fie se inroseste la fata, fie ii sclipesc ochii, fie cand te vede zambeste mereu.In alt rand, sa o luam cu partea externa, adica:comportamentul ei fata de tine, vrea sa stai aproape de ea, din astea. Funda?

| BlackJack2014 explică (pentru Kennedy97):

Si daca acea fata are prieten si totusi face toate aceste lucruri fata de mine? Ce crezi? happy

| Kennedy97 a răspuns (pentru BlackJack2014):

Posibil ca ei sa ii placa mai mult de tine faţă de prietenul ei...

| BlackJack2014 explică (pentru Kennedy97):

Si ce ar trebui sa fac in cazul asta?

| Kennedy97 a răspuns (pentru BlackJack2014):

Pentru a nu intra in belele cu prietenul ei, intreab-o in particular daca te place.

5 răspunsuri:
| Sashavalentine a răspuns:

Incearca sa se dea in vorba cu tine, sa iti faca ochi dulci, etc...