| MaryDDD a întrebat:

Am o intrebare puțin cam ciudata,deci un bff se poate îndrăgosti de cea mai buna prietena, cu toate că amândouă sunt fete?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De putut, se poate. Dar nu cred că e ceva de dorit, cel mai probabil cea iubită nu va putea să răspundă cu aceeași „monedă", ba chiar e posibil să o ia la goană dacă va realiza ce se petrece și ea nu e măcar bisexuală.
Va trebui să acționezi cu multă prudență și delicatețe pentru ca să eviți asta, chiar dacă ea nu va putea să îți întoarcă iubirea, măcar să te înțeleagă și să rămâneți bff în continuare.

3 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

Daca e asa atunci sa apeleze la site-ul speranta pentru homosexuali si o sa primeasca ajutor

| Fantastic7 a răspuns:

Da, normal ca se poate, nu e nimic ciudat in asta.

| ʎpooɯ a răspuns:

Da, daca sunt lesbiene.