| King_7212 a întrebat:

Acum raspundeti, serios.Nu faceti misto. Ce parere aveti despre Rosalie din twilight saga, filmele? Mie mi se pare superba.

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

E frumoasabig grin

2 răspunsuri:
| DeeDee_1845 a răspuns:

Pai...daca e sa ne luam dupa film e frumoasa si...cam atat.Dar ca personaj al cartilor lui Stephenie Meyer este frumoasa, inteligenta dar si trista, deoarece viata ei umana a fost perfecta si tanjeste dupa ce a avut.De asemenea este oarecum rea,dar nu in sensul raulaughing adica mi-a placut ca a reusit sa se razbune pe Royce si pe ceilalti barbati pentru ce i'au facut, intr'un mod original si absolut delicios, din punctul meu de vedere.Deci,intr'un cuvant este extraordinarahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Rosalie din Twilight este frumoasa...insa tot ceea ce o face draguta este machiajul.Deci nu cred ca e asa superba din moment ce e "falsa"(parerea mea). big grin