| Biutsssaa a întrebat:

Ce parere aveti despre saga twilight(filmele si cartile)? dau funda:X:X

Răspuns Câştigător
| Sparckling a răspuns:

Eu le-am citit pe toate si personal mi-au placut la nebunie. Daca esti amator al cartilor SF ti-as sugera sa le citesti.Prima data am vazut un film, primul si din cauza incantarii mele fata de film mi-a cumparat mama volumala urmatoare.Cand citeam am simtit cum sunt in mijlocul actiunii si, uneori, cum parca vedeam filmul.Cand ne-am uitat la film mama imi ziea tot timpul sa ta deoarece, nu realizam a zic toata povestea si nu maiare rost filmul.Cat despre film...a fos la fel de bun ca si cartile.Totusi erau mii diferente dintre carte si film, dar nu a contat asa de tare. Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Maraa a răspuns:

Hei! sunt un mare fan twilight iubesc cartile si filmele:XXXXXX

| MarinaElena a răspuns:

Buna.

Mie imi place foarte mult filmul(toate partile:X)

L-am vazut deja de 2 ori si l-as mai vedeahappy.

In Saga Twilight imi place tare mult faptul ca Bella isi doreste sa devina vampir(chiar daca va trece prin multe chinuri) numai pentru a fi mereu impreuna ca Edward:X. Iarl el si-ar da si viata pentru ea si ar face orice doar ca ea sa nu sufere.

Este foarte grozav Saga Twilight:X!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! Mie personal îmi plac foarte mult, le-am văzut pe toate de până acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci de vazut filmul l-am vazut si mi-a placut foarte mult si erau anumite scene amuzante,iar cartile nu le-am citit, ca nu stiu de celaughing dar le voi citi in curand, numai binebig grin
P.S daca nu ai vazut filmul ti-l recomandwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu sunt mare fană Twilight...
Mi se pare una dintre cele mai bune cărţi fantasy moderne... Tare inspirată Stpheny Mezer! Filmele sunt geniale şi ele, cu actori de nota 10!
Abia aştept să apară prima parte din Breaking Down!love struck

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Misto!