| cristeaalexandra a întrebat:

Acum vreo 10 minute am iesit putin pe afara pe aici pe la mine si era si fostul meu prieten.Noi ne certasem mai devreme.Si am iesit cu o fata si a venit si el la noi.Tot nervos era si i-am spus ca ce are cu mine de se poarta asa si tot tipa si mai rau si pe urma nu stiu cum a venit vorba si mi-a spus fostul prieten"oricum pe mine numai ma intereseaza de tine, ce a fost a fost si gata,din partea mea poti sa si mori ca nu ma intereseaza"...sad.
Cand am auzit aceste vorbe nu stiam ce sa mai fac si mai ales cum sa imi stapanesc lacrimile, pentru ca nu vroiam sa plang in fata lui.Si am plecat imediat de acolosad.
Pe mine m-au durut mult.Nu imi mai revin dupa tot ce mi-a spus
.De ce oare credeti ca a spus aceste vorbe?sad
Mai are rost sa mai tinem legatura s-au sa il las in pace?

Răspuns Câştigător
| Johnny19 a răspuns:

Salut. in primul rand..uita-l.in al 2-lea rand doare pentru ca oricine ti-ar fi spus cuvintele alea te-ar fi deranjat, cu atat mai mult ca e fostul tau si v-ati cunoscut mai bine decat doua simple cunostinte.nu mai conteaza de ce a spus vorbele alea sincer. esti prea buna si prea mult pentru el, nu poate face fata unei fete ca tine. daca tu intrebi daca ar trebui sa pastrati legatura dupa ce ti-a spus, ceva clar e in neregula cu tine (scuze pentru asta). ai toata viata inainte laughing nu iti fa griji pentru oricine. ai grija de tine happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l in pace, ignora-l, nu merita atentia ta atat timp cat da dovada ca e un nesimtit

| MaeRi a răspuns:

Acele vorbe poate sa le fi spus doar pentru ca v-ati certat si era nervos.Un om cand este nervos devin altcineva si poate ajunge si la gesturi agresive nu numai la vorbe.Cand se calmeaza vorbeste cu el sa afli cum se comporta.

| Aleqa a răspuns:

E clar ca din cauza ca v-ati despartit a reactionat asa. Mai bine uita-l si gasesteti altul.

| Raiden a răspuns:

Du-te fetito si reclama-l pe nenorocitu ala.

| CLAUDIUBRETT a răspuns (pentru Raiden):

La seful de scara poate ii impaca el

| Madnees a răspuns:

Poate ca a spus asta doar din razbunare, sau din orgoliu. Daca tu crezi ca nu mai exista nicio cale de impacare, nu cred ca are rost sa tineti leatura... Daca erau si prietenii lui prin preajma sigur a spus asta doar ca sa se dea mare sau ceva de genul, dar daca erai doar tu cu prietena ta, poate s-a simtit ranit si a spus acele vorbe la nervi. Ai mai putea sa astept sa se linisteasca si el, iar apoi sa incerci sa clarifici situatia daca asta iti doresti. gandeste'te la ce simti si o sa iei o alegere buna :*

| neutrino a răspuns:

Fiecare fata are prietenul pe care il merita.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai daca e normal sa zica lucruri urate daca a fost nervos toata lumea zice lucrusi urate cand este nervoasa dar dupa aceea o sa regrete ce a zis eu zic sa nu iti faci grij pentru ca a zis lucrurile acelea la nervi si sa vada ca el nu sufera nici macar un pic dupa despartirea voastra eu zis sa ii da-i pace si sa-ti gasesti iubirea adevarata dar toate astea doar timpul le rezolvatongue. Funda?