| Mango21 a întrebat:

Adolescentii din ziua de azi sunt mai dezvoltati sexual fata de cum erau anii 90?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt mai dezvoltati "sexual" ci mai solizi, fiindca nu mai fac miscarea ca in anii trecuti si nici nu mananca, mancare sanatoasa.
Organele sexuale nu au crescut mai mari decat in anii 90, sunt exact la fel, acum chiar ar putea sa ti se para mai mici, doarece sunt foarte multi tineri grasi sau obezi, iar penisul se ingroapa in grasimea pubiana.

| cristimihailov a răspuns:

Mai Mango,

Faptul ca stai in casa si te masturbezi mai frenetic decat cei din 90 care ieseau pe afara si aveau relatii mai corecte, nu te face mai dezvoltat sexual.

Stii si tu vorba aia... da linistea mai tare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica mai dezvoltati? Adica daca sunt mai informati si o fac mai responsabili? Cred ca sunt mai putin informati ca niciodata si mai iresponsabili.
Daca te referi la forme si marimi sunt la fel de "dezvoltati". A facut cineva vreo cercetare care sa arata o evolutie in dimensiunile sau formele adolescentilor? Poate ca in anii 90 purtau haine mai simple si ti se pare ca erau mai putin dezvoltati. Daca nu iti arata un ditamai decolteul nu o crezi dezvoltata? Tot aia e si sub o bluza groasa cum se purta pe vremuri.

| Stropdeploaie a răspuns:

Da adolescentele din ziua de azi sunt cu mult mai dezvoltate ca cele din anii 90*! Cica s ar crede ca ar fi din cauza ..chimicalelor car sunt folosite la cresterea rapida puilor de gaina...a porcilor smd!

| Justme79 a răspuns:

Cred ca intr-o oarecare masura sunt mai dezvoltati