| RAY a întrebat:

Ai acordat vreodata o sansa la un baiat de care nu erai atrasa fizic?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Contează să le dețină pe amân2 (atât ca aspect fizic, cât și ca personalitate, mentalitate). Felul în care se redă ca persoană, modul în care rezonăm, și evident, să existe reciprocitate.

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da, am acordat. Si nu doar una, două sau trei. Mă refer la același băiat.
Toate acestea pentru ca să-mi demonstreze cât de inept este el ca persoană.

| Mosotti a răspuns (pentru Ofiintă):

Chiar nu te atragea deloc? Deci nu cat de cat.

| Ofiintă a răspuns (pentru Mosotti):

Nu mă simțeam atrasă de el, la modul general. Nu a existat o atracție fizică. Deci, inclin către deloc.

| Mosotti a răspuns (pentru Ofiintă):

Tu ai vrut doar sa-l testezi cred sa vezi caracterul, ca altfel de ce ai mai dat sanse aiurea?!

| Ofiintă a răspuns (pentru Mosotti):

Din prostie. Simțeam nevoia de cineva.

| Mosotti a răspuns (pentru Ofiintă):

Mda, e de inteles. Pai si daca arati bine tu, nu puteai gasi pe altul?

| Ofiintă a răspuns (pentru Mosotti):

Ce drăguț. Nu, n-am găsit incă. Sunt de părere că nu este ceva care se caută. Altminteri, dai de persoane nepotrivite.

| Mosotti a răspuns (pentru Ofiintă):

Aici zici bine, ca si daca dai de unu frumos foc si care te place, ajunge pentru distractie dar pentru ceva serios daca n-are caracter, comportament bun, ceva in cap tot degeaba. Ca poate la asta te referi.

| Mosotti a răspuns (pentru Ofiintă):

Exact!

| Ofiintă a răspuns (pentru Mosotti):

Contează să le dețină pe amân2 (atât ca aspect fizic, cât și ca personalitate, mentalitate). Felul în care se redă ca persoană, modul în care rezonăm, și evident, să existe reciprocitate.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tu crezi ca spune careva adevarul, suntem in jungla.

| Devil21 a răspuns:

Nu, niciodată!

| AnastasiaSt a răspuns:

Atracția fizică vine cunoscând omul. Dacă un băiat stie sa se poarte frumos cu o fata, să o respecte, să i ofere atentie, ea va ajunge sa l placa din toate punctele de vedere.

| katrin20 a răspuns:

Nu, daca nu ma atraje fizic nu sunt interesata