| Sapersters a întrebat:

TPU, este singur să mă întâlnesc cu un băiat din India? El are 20 de ani și l-am cunoscut la București, efectiv el este sigurul băiat care mi-a acordat o șansă, a spus că nu-l interesează aspectul fizic și că sunt frumoasă, credeți că ar fi bine sa accept relația cu el? Am o reținere, pentru că este din India și este si Hindus.

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

I hear you calling India

| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!

| mihai69 a răspuns:

Studiază puțin obiceiurile lor, atitudinea față de femei, caste etc.
Nu tot ce zboară se mănâncă!

| anonim3247 a răspuns:

Ca oameni ei sunt extrem de respectuoși

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Intreaba-l pe Krishna, poate te ajuta el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija. S-ar putea sa nu aibă cele mai bune intenții.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Încearcă să ieși din zona de naivitate, doar pentru ca ți a făcut complimente nu înseamnă că gata hop într o relație fără să îl cunoști mai bine și să vezi adevăratele intenții.

| ndrxw22 a răspuns:

Ai grija ca te mananca

| paaaaaa123 a răspuns:

Vezi ca ăștia iti dau mare scamm și sun labagii imputiti

| anonim3247 a răspuns (pentru paaaaaa123):

Tu ți-ai făcut cont special să spui asta de ăia?